KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9412104
nr 941 2104
Etsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 298/310, motivet: 31x30
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:33:01
600 kr